Práce u nás

Je mnoho důvodů, proč pracovat s námi! Jsme dynamická česká společnost, používáme inovativní technologie a postupy, pracujeme s moderním vybavením a v příjemném pracovním prostředí.

Nabízíme perspektivní práci ve stabilní a úspěšné společnosti s přátelským kolektivem, možností osobního růstu i vzdělávání, motivační systém odměňování a další výhody dle dosahovaných výsledků.

Do našeho týmu hledáme lidi přátelské, samostatné, spolehlivé, pružné a vstřícné – to jsou základní požadavky na každého z nás. Máte-li zájem o některou z uvedených pozic, zašlete nám svůj životopis na adresu prace@kas.cz (do předmětu uveďte název pozice).

obr

Volné pozice

Technik, projektant

Pracoviště: Pardubice

Požadavky: Vzdělání SŠ/VŠ strojního směru, praxe v navrhování, výrobě nebo konstrukci strojních zařízení min. 2 roky, praxe v chlazení nebo ochota k intenzivnímu vzdělávání se v tomto oboru, technická zdatnost, tvořivost a vynalézavost, znalost AJ, základní znalosti CAD SW, ŘP sk. B, nekuřák.

Náplň práce: Návrhy, vývoj a konstrukce chladicích a klimatizačních zařízení, příprava technických podkladů nabídek, podpora prodeje a výroby, tvorba dokumentace.

Mechanik chladicích zařízení

Požadavky: Vyučení v oboru chlazení nebo SŠ elektro, vyhl. 50 min. §6, svářečský průkaz (alespoň pájení), odborná zdatnost a zručnost, ŘP sk. B.

Náplň práce: Montáž a oživování chladicích zařízení ve výrobě, asistence zákazníkům při uvádění do provozu.

IT specialista, programátor

Požadavky: vzdělání a praxe v IT, odborná zdatnost. Nadšení pro Apple Mac vítáno.

Náplň práce: správa IT - software, hardware, síť. Programování firemního IS (databáze 4th Dimension), Web, mobilní terminály, PLC.